Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 18 września 2019, 09:47    

Oaza jedności Diakonii Oaz Rekolekcyjnych

Zaproszenie na OJDOR


W imieniu Centralnej Diakonii Oaz Rekolekcyjnych zapraszamy na kolejny OJDOR, która odbędzie się w dniach 4-6 października w Legnicy.

Miejsce: Legnica. Dom Rekolekcyjny Caritas, ul. Okrzei 22

Zgłoszenia do końca września pod adresem mailowym: rsz.cdor@gmail.com przyjmują Halinka i Michał Knotowie.

Zaplanowaliśmy teraz temat diakoni oazy średniej. Chcemy się podzielić doświadczeniami jak jej poszukiwać, co brać pod uwagę, jak wspólnie się do rekolekcji przygotować.

W związku z tym, że na podsumowaniu w tym roku wielu moderatorów mówiło o problemach psychicznych pojawiających się w oazach część OJDOR będzie spotkaniem z s. Elżbietą, psychologiem, który naświetli niektóre sposoby podejścia do tych problemów. Będzie też okazja do postawienia pytań i wspólnego poszukania rozwiązań niektórych sytuacji.

Koszt uczestnictwa: 110 zł.

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE