Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 26 maja 2015, 20:46    

Oazowa blogosfera


 

Blogi to nie tylko internetowe dzienniki, na których autorzy umieszczają osobiste refleksje, podobnie jak w pamiętnikach.

Mają cenne właściwości: dają okazję poznania „bratnich dusz”, poszerzają horyzonty, inspirują, sprzyjają realizowaniu pasji i dają sposobność przedstawienia je światu, pozwalają dotrzeć do informacji, których nie znajdziesz w mediach masowych.

W blogosferze pojawiają się również blogi, które są tworzone przez oazowiczów, ale nie tylko dla oazowiczów.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi i ich autorami. Jeśli chcecie zaprosić nas do siebie, napiszcie do nas na adres: redakcja@oaza.pl.

Blog Latorośle

Wyjątkowy blog pokazujący styl życia w chrześcijańskiej rodzinie. Powstał by opisać naszą codzienność, gdzie dużą wagę przykładamy do życia w wierze. Chcemy się dzielić naszymi doświadczeniami z innymi rodzicami i uzupełnić blogosferę parentingową i lifestylową otwarcie mówiąc o Bogu.

W wolnych chwilach czytamy, podróżujemy i spacerujemy. Nasze wyjazdy opisuję też z punktu widzenia atrakcyjności i dostępności dla rodzin z małymi dziećmi.

Autorem jest Asia. Żona W. i mama dwójki Latorośli: prawie czteroletniej Kasi i rocznego Piotrusia.

 Biuletyn Gorczyca

Zaprasza Diakonia Społeczna w Archidiecezji Gdańskiej

Pod Tamaryszkiem

Witaj Pod Tamaryszkiem! Zapraszamy Cię, abyś w jego cieniu usiadł i odpoczął od jałowej pustyni dezinformacji i bezsensownych treści. Nie znajdziesz tu głupich filmików i wziętych z palm historyjek.

„Pod Tamaryszkiem” to 8 blogów, które są tworzone przez oazowiczów, ale nie tylko dla oazowiczów. To 8 blogerów z różnymi doświadczeniami, różnym punktem widzenia, którzy wspólnie chcą wnosić Nową Kulturę do blogosfery.

Oaza nad Bugiem

Blog jest inicjatywą grupy ludzi, którzy chcą się z Wami, drodzy czytelnicy, podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi wiary w Boga, a także tej przyziemnej codzienności, która nas dotyka.

Nieziemskie filmy

Portal www.NieziemskieFilmy.pl jest inicjatywą wyrosłą z Ruchu Światło-Życie. Naszym celem jest propagowanie tzw. Nowej Kultury – kultury opartej o chrześcijańskie wartości dobra i piękna. Dlatego pragniemy wraz z Wami znajdować mądre filmy w świetle tych wartości.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE