Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 16 stycznia 2019, 21:04    

Oazowy Opłatek w diecezji łowickiej


W Niedzielę Chrztu Pańskiego, 13 stycznia 2019r., wspólnota Ruchu Światło-Życie diecezji łowickiej spotkała się w Łowiczu na diecezjalnym Opłatku. W tym roku ten dzień był również ważny w związku ze zmianami personalnymi.

ks. bp Andrzej F. Dziuba

Ksiądz Grzegorz Gołąb po 21 latach przekazał posługę moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie  księdzu Sylwestrowi Bernatowi, który pierwszy raz wystąpił oficjalnie w tej roli. Ksiądz Grzegorz zadeklarował oczywiście, że oddaje posługę, ale nie rozstaje się z Ruchem – co oczywiście cieszy łowickich oazowiczów, liczących na jeszcze niejedne wspólnie przeżyte rekolekcje.

Opłatek stał się zatem również czasem podziękowań i pełnych wzruszeń świadectw. Uczestniczyło w nim około czterystu osób – młodych, bardzo młodych i tych młodych duchem – wszyscy radośni, wszyscy cieszący się chwilą.

  Dziękowaliśmy za każdego obecnego w Łowiczu księdza – za to, że byli z nami, zamiast odpoczywać i zbierać siły na kolejny tydzień „kolędowania”. Umacniali nas swoją obecnością.

Agnieszka i Adam Dukaczewscy

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE