Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 października 2018, 19:04    

Odeszła do Pana śp. Jolanta Pitek


„Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
św. Franciszek Salezy
25 października 2018 roku w godzinach popołudniowych odeszła do domu Ojca + Jolanta Pitek ze Wspólnoty Niepokalanej Matki Kościoła, która przez 30 lat pracowała w Duszpasterstwie Ruchu Światło – Życie Archidiecezji Krakowskiej.
Pogrzeb +Jolanty Pitek w poniedziałek 29 października w kościele parafialnym Św. Jana Chrzciciela w Dursztynie o godz. 14.00
Łącząc się w smutku pamiętajmy o modlitwie za zmarłą Jolantę, aby z radością mogła uczestniczyć w pełni życia wiecznego z Jezusem, w domu Ojca.
KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE