Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 stycznia 2015, 20:41    

Odkrywaj Biblię z wBibli.pl


Wyszukiwarka biblijna wBiblii.pl umożliwia przeszukiwanie Pisma Świętego za pomocą siglów biblijnych jak i wg poszczególnych słów. W serwisie zostało przygotowane podsumowanie roku 2014, w którym przedstawiono, co było najczęściej wyszukiwane przez użytkowników wyszukiwarki. Dzięki temu można odkryć Pismo Święte dzięki innym oraz poznać fragmenty, które może wcześniej nie były nam znane. Wśród najczęściej wpisywanych siglów biblijnych było „Iz 64,7″, czyli „A jednak, Panie, Tyś naszym Ojcem. Myśmy gliną, a Ty naszym twórcą. Dziełem rąk Twoich jesteśmy my wszyscy.”, natomiast najczęściej wpisywaną frazą było słowo „dusza”. W podsumowaniu znajdziemy również rozbicie na poszczególne miesiące oraz inne informacje z funkcjonowania wyszukiwarki. Całość została przedstawione na jednej stronie w formie przewijania ekranu w dół. Aktualnie najczęściej wyszukiwane fragmenty znajdziemy w dziale „Odkrywaj”, a zawężone do poszczególnych ksiąg w dziale „Biblia”. Wyszukiwarka biblijna wBiblii.pl została stworzona przez Ośrodek Liturgiczny Ruchu Światło-Życie im. św. Benedykta i korzysta z wydania IV Biblii Tysiąclecia Wydawnictwa Księży Pallotynów.

Radosław Kłak

zespół wBiblii.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE