Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 12 stycznia 2016, 18:20    

Odpust Na Kopiej Górce


W niedzielę Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2016 świętowaliśmy odpust w kaplicy Chrystusa Sługi.

Na Eucharystii sprawowanej przez ks. Marka Sędka, moderatora generalnego naszego Ruchu wraz z diakonią Centrum i gośćmi z Krościenka i całej Polski, modlili się również uczestnicy Diakonii Misyjnej, którzy od piątku przeżywali na Kopiej Górce swoje spotkanie statutowe.

fot. A. Rogowska

fot. A. Rogowska

W homilii ks. Marek przypomniał m.in., że podstawowym zadaniem Ruchu Światło-Życie, które odczytujemy z tajemnicy chrztu Chrystusa jest ewangelizacja i formacja.

fot. A. Rogowska

Po mszy św. do kaplicy dotarł ksiądz proboszcz z Krościenka wraz z kapłanami posługującymi w parafii na doroczną wizytę duszpasterską „kolędę”, a później wszyscy udaliśmy się na obiad.

fot. A. Rogowska

fot. A. Rogowska

Dzień zakończyliśmy  świątecznymi nieszporami. /AR/

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE