Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 sierpnia 2014, 12:02    

Operacja: Ekwador


operacja_ekwadorOaza w Ekwadorze? To całkiem realne! Basia Buszta oraz Jola Nowak – dwie animatorki Diakonii Misyjnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej wyjeżdżają na wolontariat do Santo Domingo de Los Colorados.

Dziewczyny będą pomagać w domu dziecka prowadzonym przez siostry ze zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek. Oprócz spełniania codziennych obowiązków, będą także rozwijać wspólnoty Oazowe.

Takie przedsięwzięcie to ogrom przygotowań i spore koszty. Aby im to umożliwić, ruszyła Operacja: Ekwador – akcja mająca na celu promocję i zbiórkę środków na wyjazd do Ekwadoru.

Niedawno powstała także strona Operacji: www.operacjaekwador.pl – tam dowiecie się więcej na temat akcji i jej postępów.

Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE