Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 3 września 2014, 18:45    

Otwarto pierwsze w Polsce Gimnazjum Ruchu Światło-Życie


gimnazjumkrakow1 września 2014 r. w Krakowie rozpoczęło działalność pierwsze w Polsce Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego.

Szkołę prowadzi Stowarzyszenie „Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej”. To gimnazjum oazowe znalazło siedzibę na terenie parafii św. Jana Chrzciciela na krakowskim Prądniku Czerwonym.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali moderator generalny Ruchu Światło-Życie ks. Adam Wodarczyk, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krakowie ks. Jerzy Serwin, dyrektor szkoły –  ks. Mariusz Susek oraz wicedyrektor placówki – nazaretanka siotra dr Urszula Ściurka.

Więcej o wydarzeniu

zdjęcia z  inauguracji roku szkolnego i otwarcia szkoły w galerii  www.krakow.oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE