Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 maja 2018, 19:35    

Palma Film Festival 2018 #zrobione

Konkurs filmowy dla wspólnot Ruchu Światło-Życie


Palma Film Festival to jedyny konkurs filmowy dla wspólnot Ruchu Światło-Życie. Jego celem jest ich aktywizacja i stworzenie przez nie wspólnym nakładem sił dzieła realizującego konkursowe hasło. Już od prawie 5 lat współtworzą go uczestnicy mający genialne pomysły, robiący bardzo interesujące filmy, które poruszają ważne i trudne dla młodzieży tematy. Choć organizowany jest przez animatorów z diecezji warszawsko-praskiej, to w dotychczasowych edycjach zgłoszone prace pochodziły też z innych części Polski.
Hasło tej edycji nawiązywało do konsekwencji w życiu ks. Franciszka Blachnickiego, ale jego realizacja nie musiała odnosić się do twórcy Ruchu Światło-Życie. O Złotą Palmę, najważniejszą nagrodę PFF, powalczą w tym roku twórcy 10 filmów, których czas nie mógł przekroczyć ośmiu minut. Obejrzenie wszystkich prac konkursowych powinno zająć ok. 64 minut w czasie których widz przeżyje drogę od łez ze śmiechu aż do wzruszenia.
Wszystkie filmy można zobaczyć na stronie http://palmafilmfestival.pl/. Na niej też można oddać głosy na najlepsze filmy.
Miłego seansu!

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE