Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 9 czerwca 2018, 10:44    

Podziel się Oazą ze światem


Lipiec 2010

W Krościenku nad Dunajcem w anglojęzycznej Oazie Nowego Życia I stopnia prowadzonej przez Diakonię Misyjną pod hasłem „Mission:Oasis” biorą udział osoby z Pakistanu, Kenii, Chin, Słowacji i Mołdawii. Na Dniu Wspólnoty w Wieczerniku wybrzmiewa Ewangelia w języku chińskim. Niesamowite doświadczenie powszechności Kościoła. Żywego Kościoła.

Lipiec 2018

Do Krościenka nad Dunajcem na Oazę I stopnia wybiera się troje Pakistańczyków i dwóch księży z Rwandy. W tym czasie na Kopiej Górce posługiwać będzie Mary Grace z Filipin, a wkrótce potem do pobliskiego Kacwina przyjedzie trzech kapłanów z Filipin aby wziąć udział w Oazie Rodzin II stopnia. Dwie grupy kapłanów i animatorów z Polski polecą do Rwandy, Kenii i Tanzanii by tam poprowadzić rekolekcje oazowe. Z Chin przylecą cztery osoby aby wziąć udział w KODA. Do misji w Irlandii przygotowują się cztery animatorki, kolejne zaś osoby do wyjazdu do Ekwadoru. W tym czasie kilkunastu animatorów będzie posługiwać na Ukrainie, Kazachstanie, w Abchazji i innych miejscach, gdzie potrzebni są świadkowie miłosiernego Boga.

To tylko niektóre dzieła podejmowane przez Diakonię Misyjną Ruchu Światło-Życie. Ale w misyjne podróże wyjedzie też Drogocenna Perła, małżeństwa z Domowego Kościoła, członkowie Ruchu z Ukrainy i inni oazowicze…

Misyjne przebudzenie w Ruchu zatacza coraz szersze kręgi, ale czekamy na MISYJNĄ EKSPLOZJĘ. Potencjał w naszym Ruchu jest wielki, trzeba tylko obudzić tego śpiącego olbrzyma.

Chcesz coś zrobić, aby mieć w tym udział?

Napisz do nas: misje@oaza.pl

Możesz wspomóc nasze działania, aby to wszystko mogło się udać?

Wpłać choćby drobną ofiarę na projekty Diakonii Misyjnej:

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie

08 1560 1111 2022 0180 3000 0018

z dopiskiem: Cele statutowe-misje

A przede wszystkim bądź z nami w modlitwie, aby Pan Bóg mógł działać Wielkie Dzieła poprzez charyzmat naszego Ruchu.

Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej: www.misje.oaza.pl

Ania i Przemek Wieczorek

Centralna Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE