Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 3 września 2016, 21:20    

Poświęcenie nowej figury Niepokalanej na Kopiej Górce


11W środę 7 września 2016 r. o godzinie 19.00 w wigilię święta Narodzenia NMP w centrum naszego ruchu w Krościenku nad Dunajcem na Kopiej Górce ks. bp Adam Wodarczyk odprawi mszę świętą, po której w czasie nabożeństwa światła – w ramach czwartego dnia trwającej oazy I i II stopnia dla dorosłych i studentów – zostanie poświęcona nowa figura Niepokalanej, Matki Kościoła. Nowa statua zastąpi pierwszą, która ze względu na wiek i słabość materiału, z jakiego została wykonana, zaczęła się rozpadać. Wszystkich, którzy mogą wydostać się tego dnia „przez okienko” swoich obowiązków, serdecznie zapraszam do Krościenka na wspólne świętowanie.

ks. Marek Sędek

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE