Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 10 kwietnia 2018, 12:52    

Potrzebni wolontariusze na Ukrainę

Szukamy animatorów i wolontariuszy, którzy chcieliby w najbliższe wakacje podjąć posługę na Ukrainie


A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na Ukrainę?

Oazowiczu!
Szukamy animatorów i wolontariuszy, którzy chcieliby w najbliższe wakacje podjąć posługę na Ukrainie wśród dzieci i młodzieży.

W nadchodzące wakacje szukamy osób do posługi w:

1.Diecezja kamieniecko-podolska:

Na animatorów i wolontariuszy czekają ks. Jarosław Gąsiorek z Winnicy, moderator krajowy i ks. Piotr Główka, moderator diecezjalny.  Potrzebni są animatorzy na wakacyjne oazy rekolekcyjne, osoby do diakonii wychowawczej, a także wolontariusze do prowadzenia półkolonii dla dzieci.

2.Archidiecezja lwowska:

Na animatorów Ruchu czeka ks. Nazar Biłyk, moderator archidiecezji lwowskiej obrządku rzymskiego. Potrzebni są animatorzy na wakacyjne oazy rekolekcyjne, głównie w II i III turnusie (OND i ONŻ)

Na zgłoszenia i pytania czekamy pod adresem misje@oaza.pl

więcej informacji na www.misje.oaza.pl

P.S. W Gwardijsku na Ukrainie znajduje się Centrum Ewangelizacji Światło-Życie, które otwarte jest dla wolontariuszy przez cały rok. Zaprasza stale ks. Paweł Rossa, moderator Centrum. Można przyjechać na weekend, na kilka tygodni bądź dłużej. Zadania wolontariuszy to przede wszystkim pomoc w weekendy przy rekolekcjach, a na co dzień praca z dziećmi w wieku szkolnym. W ciągu roku wolontariusz staje się częścią wspólnoty Centrum, może „zasmakować” życia w oazie stałej i pełni charyzmatu Światło-Życie. Pomyśl, przemódl, może to zaproszenie właśnie dla Ciebie …

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE