Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 26 marca 2015, 07:37    

Problemy z pocztą przez www na oaza.pl


Po przeniesieniu serwisów www na nowy serwer wystąpiły problemy z dostępem do webmaila (poczta przez www), za które przepraszamy. Był to nieoczekiwany „skutek uboczny” procesu.

W tej chwili jest zainstalowany nowy program do obsługi poczty przez www – Roundcube. Jest inny niż stary squirrel – znacznie bardziej współczesny. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. To na razie instalacja testowa, ale po przeniesieniu serwera pocztowego postaramy się przenieść też ustawienia tego Roundcube do ostatecznej konfiguracji. Link do Roundcube znajduje się pod adresem http://poczta.oaza.pl/ na pierwszej pozycji, więc każdy kto korzystał z poczty przez www powinien bez kłopotu na niego trafiać.

Stary squirrel nadal jest dostępny, aby można było ściągnąć jakieś dane, np. książkę adresową. Jeśli ktoś ma trochę większą książkę adresową i potrzebowałby pomocy w zaimportowaniu jej do Roundcube, to prosimy o kontakt.

Prosimy również o kontakt w przypadku zauważenia innych nieprawidłowości.

Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego

cdks@oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE