Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 marca 2017, 18:46    

Projekt Świadek na 30 rocznicę śmierci księdza Franciszka Blachnickiego


W imieniu Instytutu im. księdza Franciszka Blachnickiego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przez kilka ostatnich miesięcy przesłali do archiwum nagrania rozmów ze świadkami życia księdza Franciszka.

Pragnąc zachęcić wszystkich członków Ruchu do czynnego zaangażowania w projekt, wychodzimy z propozycją organizacji wydarzeń lokalnych, mających na celu przybliżenie życia Ojca. Każdy z was drodzy oazowicze, najlepiej zna swoje środowisko i ukrytych w nim świadków Zapraszamy was do organizacji spotkań z nimi w waszych diecezjach, dekanatach i wspólnotach oraz do sporządzenia przy tej okazji nagrań ich opowieści. Jeśli nie macie osoby, która mogłaby zrealizować nagranie, można zwrócić się do nas. Projekt świadek dysponuje operatorem, gotowym realizować nagrania waszych spotkań za zwrot kosztów dojazdu.

Projekt świadek poszukujemy również wolontariuszy: informatyków i redaktorów chętnych do zaangażowania w tworzenie strony internetowej projektu. Jeśli masz ochotę służyć w ten sposób napisz do nas! Możesz to uczyć na adres bonkaleksandra@gmail.com

Pragniemy również poinformować, że ogłoszony konkurs na logo projektu Świadek, ze względu na brak prac spełniających oczekiwania komisji został zakończony bez rozwiązania.

W imieniu projektu

Aleksandra Bonk

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE