Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 16 maja 2018, 10:06    

Promocja na książkę o oazie II stopnia


W czasie nowenny do Ducha Świętego i Centralnej Oazy Matki wydawnictwo „Więź” przygotowało specjalną promocję na książkę ks. Stanisława Adamiaka „Zawsze jest Wyjście”.

Ks. Stanisław Adamiak jest kapłanem diecezji toruńskiej, moderatorem Ruchu, wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego ks. Franciszka Blachnickiego, pracownikiem Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

„Zawsze jest Wyjście” to książka oparta na konferencjach wygłoszonych na oazach II stopnia prowadzonych przez ks. Stanisława. Poszczególne rozdziały książki podejmują tematy kolejnych dni oazy II stopnia.

Promocja trwa od 14 do 23 maja – książka sprzedawana jest w tym czasie w cenie obniżonej o 50%.

Zachęcamy do skorzystania z promocji wszystkich członków Ruchu a szczególnie moderatorów, animatorów i uczestników tegorocznych oaza II stopnia.

Informacja o książce na stronach „Więzi”.

Informacja o promocji na stronach „Więzi”.

Informacja o książce w naszym serwisie.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE