Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 19 lutego 2016, 16:21    

Przekaż 1% na operację 4-miesięcznej Karolinki!


4-miesięczna Karolinka urodziła się z rzadką wadą genetyczną – zespołem Aperta. Choroba objawia się przedwczesnym zarośnięciem szwów czaszkowych i deformacją główki, a także zrostem wszystkich palców dłoni i stóp. Dziewczynka będzie musiała przejść wiele bardzo ciężkich operacji rekonstrukcyjnych.

Pierwsza i najbardziej skomplikowana operacja – główki – musi zostać wykonana zanim Karolina skończy roczek. Czas odgrywa ważną rolę, gdyż  ciśnienie wewnątrzczaszkowe niebezpiecznie wzrasta, co grozi upośledzeniem umysłowym, utratą wzroku, słuchu.

W naszym kraju nie ma szpitali specjalizujących się w leczeniu dzieci z zespołem Aperta, Natomiast w Stanach Zjednoczonych, w Klinice Craniofacial Center w Dallas, operuje dr Jeffrey Fearon, jeden z najlepszych chirurgów leczących dzieci z tym zespołem z całego świata.

Niestety koszty leczenia są ogromne (pierwszy etap korekcji główki i rozdzielenia paluszków to 94 000 USD czyli ok. 369 000 PLN, a etapów będzie kilka w przeciągu najbliższych lat.)

 Jak przekazać 1%

 1. wpisać numer KRS: 0000037904
 2. 27908 Malinowska Karolina Kraków

     należy wpisać w rubryce „Informacje uzupełniające – cel 1%”

 1. X w polu „wyrażam zgodę”

Karolince możesz pomóc wpłacając symboliczną darowiznę:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Nr konta w BPH SA:

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytuł przelewu: 27908 Malinowska Karolina Kraków – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Będziemy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc.

Rodzice Karolinki

 

KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

 • Formacyjne
 • Diakonijne
 • Inne

Zaproszenia

 • Centralne
 • Z Diecezji
 • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE