Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 1 września 2015, 17:53    

Przeżyj nowy rok formacyjny w Kenii


Zakończyliśmy rekolekcje oazowe w Kenii.

Na ONŻ 1 stopnia mieliśmy pięćdziesięciu dwóch uczestników podzielonych na osiem grup i ośmiu animatorów z Polski. Dodatkowo mieliśmy jeden krąg składający się z pięciu rodzin kenijskich i polskich. Równocześnie odbywała się ONŻ 2 stopnia dla piętnastu osób, które były na zeszłorocznych rekolekcjach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wspierały te rekolekcje finansowo oraz modlitewnie. Po rekolekcjach podzieliliśmy uczestników na dziesięć grup, w zależności od miejsca zamieszkania, i wybraliśmy kenijskich animatorów dla każdej z nich.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do wyjazdu na kilka miesięcy do Kenii, aby wspierać zawiązane podczas naszych rekolekcji wspólnoty w ich rozwoju podczas trwania roku formacyjnego.

Magdalena i Przemysław Skibińscy

inikep@gmail.com

Diakonia Misyjna we Wrocławiu

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE