Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 1 marca 2017, 21:29    

Przymierz się do przymierza


przymierzeRozpoczynamy Wielki Post. W formacji oazowej jest to czas szczególnie ważny dla grup po II° ONŻ ze względu na następujące po nim uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych podczas Wigilii Paschalnej. Zanim to się jednak wydarzy, przed uczestnikami wyzwanie…praca z notatnikiem „Zawieram z wami przymierze”.

Aby pomóc uczestnikom w przeżyciu treści notatnika powstał cykl #przymierze. Chcemy w ten sposób zachęcić do osobistej pracy duchowej oraz przypomnieć fundamenty życia dojrzałego chrześcijanina. #przymierze jest skierowane do wszystkich członków Ruchu – w końcu deuterokatechumenat to zadanie na całe życie!

Czy można zaprzyjaźnić się z Jezusem w tramwaju?

Jak zatrzymać się nad słowem Bożym, żeby go nie przegapić?

Czy człowiek, który się nawraca, jest bardziej atrakcyjny?

Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi razem z Pauliną, uczestniczką przeżywającą formację drugiego roku deuterokatechumentatu. Więcej informacji w filmiku zamieszczonym poniżej.

Szukajcie nas od 5 do 10 marca:
www.przymierze.org
www.zyciezzycia.pl

Przymierz się do przymierza!

Organizatorzy – animatorzy diecezji warszawsko-praskiej

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE