Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 9 stycznia 2018, 10:08    

Ramka do świątecznego obrazka

akcja charytatywna Domowego Kościoła


Za oknami był już mrok. Ucichł zgiełk orszakowej radości. Już za chwilę miał się zakończyć okres Bożego Narodzenia. A oni rzutem na taśmę zrobili coś, czego tam jeszcze nikt nigdy nie zrobił.

fot. ks. Przemysław Pojasek, swidnica.gosc.pl– Chcieliśmy podzielić się z tymi ludźmi naszą radością, wypływającą z Narodzenia Pana Jezusa. Wiedzieliśmy, że panie, które posługują tam, mają w kuchni ręce pełne roboty, więc i im postanowiliśmy pomóc. Tak zrodził się pomysł przygotowania uroczystej kolacji wraz z wieczorem kolęd. Wszyscy jesteśmy umuzykalnieni, nasze dzieci również, więc mogliśmy wykorzystać nasze talenty – wyjaśnia Tomek, jeden z pomysłodawców.

o akcji kręgu DK ze Świdnicy czytaj na stronach świdnickiego Gościa Niedzielnego

zdjęcia

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE