Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 29 listopada 2018, 14:44    

Rekolekcje kapłańskie 2018

Martyria - leiturgia - diakonia - koinonia


W Krościenku zakończyły się trwające w dniach 26–29 listopada br. rekolekcje kapłańskie organizowane przez Unię Kapłanów Chrystusa Sługi, w których uczestniczyło stu kilkunastu księży. Rozważania poszczególnych dni rekolekcyjnych oparte o hasła: martyrialeiturgiadiakoniakoinonia prowadzili moderatorzy odpowiedzialni – każdy w innym czasie – za cały Ruch Światło-Życie, a więc: ks. Marek Sędek, ks. Henryk Bolczyk, ks. biskup Adam Wodarczyk oraz ks. Roman Litwińczuk. W trakcie rekolekcji odbyły się też wybory nowego moderatora Unii Kapłanów Chrystusa Sługi, którym został ks. Waldemar Maciejewski z archidiecezji katowickiej, a także nowego zarządu Unii.

ks. Marek Sędek

Zdjęcia: Anna Piesta, ks. Robert Capała

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE