Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 25 sierpnia 2014, 11:17    

Rekolekcje w Kenii: Asante znaczy dziękuję


Organizując ONŻ 1 stopnia w Kenii mogliśmy zaprosić na rekolekcje tylko 28 uczestników, ponieważ jest nas tylko czworo animatorów.

assante2

Kandydatów było znacznie więcej, dlatego postanowiliśmy wysłać dzieci i młodzież z biednych rodzin na sześciodniowe rekolekcje w Meru, w centrum rekolekcyjnym St Michael.

assante1

Chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy przekazali nam pieniądze na rzecz tych rekolekcji. Udało nam się zebrać ponad 4500 zł, za które wynajęliśmy autobusy, które zawiozły 126 uczestników na rekolekcje.

assante4

Całkowity koszt pobytu i dojazdu wyniósł jedynie 36 zł od osoby. Bóg zapłać. Zamieszczamy też zdjęcie z podziękowaniami od uczestników z planszami w kiswahili („asante”) i po polsku („dziękujemy”).

 

assante3

Judyta Sowa

Iza Ostrowska

Magda i Przemek Skibińscy

PS Dzisiaj przeżywamy jedenasty dzień ONŻ – bardzo prosimy o dalszą modlitwę w naszej intencji!

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE