Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 stycznia 2017, 19:26    

Rozmowy o czystości

Ukazał się 105. numer "Eleuterii"


eleuteria-105Bardzo spójny i bardzo interesujący jest wydany właśnie 105. numer pisma Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Otwiera go rozważanie Agnieszki Salamuchy „Anioł profilaktyk”. Kolejne teksty to cztery rozmowy. Z Beatą Słoką, psychologiem i terapeutą redakcja rozmawia o słabości. Kolejne rozmowy podejmują w różnych aspektach temat czystości. O Grzegorz Kramer, znany jezuita, rekolekcjonista, bloger mówi o czystości z punktu widzenia zakonnika. Beata i Marcin Mądrzy przedstawiają czystość z punktu widzenia małżonków, rodziców. Siostra Władysława Krasiczyńska jest psychologiem, więc mówi zarówno o czystości różnych stanów, jak i jej psychologicznym aspekcie.

Zachęcamy do lektury!

Zamówienia pod adresem: http://eleuteria.oaza.pl/Zamowienia/index.html

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE