Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 lutego 2015, 00:19    

Rozpoczęła się 40. Kongregacja Odpowiedzialnych


20 lutego br. na Jasnej Górze rozpoczęła się 40. Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie, wprowadzająca w hasło kolejnego roku formacyjnego – „W mocy Ducha Świętego”.

Uczestnicy zgromadzili się w auli o. Kordeckiego, by oficjalnie rozpocząć Kongregację modlitwą.

Był to czas wzywania Ducha Świętego, by Jego moc uzdalniała nie tylko uczestników Kongregacji, ale wszystkich członków Ruchu do głoszenia Dobrej Nowiny i pozwoliła przejść okresy ciemności i słabości w życiu.

Zebranych w auli przywitał Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie, bp Adam Wodarczyk, a wieczór zakończono Apelem Jasnogórskim przed obrazem Matki Boskiej Jasnogórskiej.

zdjęcia: Michał Szepietowski

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE