Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 14 maja 2016, 15:14    

Rozpoczęła się Centralna Oaza Matka 2016


W piątkowy wieczór, 13 maja 2016r., rozpoczęła się Centralna Oaza Matka.

COM jest doświadczeniem wielkiej modlitwy w czasie Pięćdziesiątnicy, gromadzącym przedstawicieli wszystkich stanów Ruchu Światło-Życie.fot. Anna Nowak

fot. Anna Nowak

Z tego spotkania wywodzi się doświadczenie jedności dla wszystkich oaz, które będą organizowane w czasie wakacji, po to, by jeszcze bardziej się zakorzenić w Bogu i wydać owoce, by wszyscy członkowie Ruchu stawali się świadkami Chrystusa w codziennym życiu.

fot. Anna Nowak

Hasłem, które będzie prowadzić członków Ruchu w obecnym roku formacyjnym (Centralna Oaza Matka to moment rozpoczęcia nowego roku formacyjnego)  jest Miłosierni jak Ojciec.

fot. Anna Nowak

fot. Anna Nowak

fot. Anna Nowak

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE