Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 12 sierpnia 2015, 22:56    

Rozpoczęły się kenijskie oazy


Dzisiaj rozpoczynamy naszą Oazę Wielką w Kenii, mającą miejsce w Centrum Rekolekcyjnym St. Michael w Meru. Diakonia liczy szesnastu animatorów z Polski (w tym trzy małżeństwa oraz misjonarka z Tanzanii), a także dwóch polskich księży, diakonia wychowawcza oraz dwójka naszych uczestników i dwójka małych dzieci. Razem dwadzieścia trzy osoby z Polski.

Dziś wieczorem oczekujemy ponad stu uczestników z różnych stron Kenii oraz kilkoro z Tanzanii, na pierwszy i drugi stopień ONŻ. Prosimy o pamięć w modlitwie oraz przypominamy, że wciąż poszukujemy osób chętnych do wyjazdu na kilkumiesięczny wolontariat misyjny, aby wspierać zawiązane podczas naszych rekolekcji wspólnoty w ich rozwoju podczas trwania roku formacyjnego.

Magdalena i Przemysław Skibińscy
inikep@gmail.com
Diakonia Misyjna we Wrocławiu
KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE