Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 3 września 2015, 07:53    

Słowacy przy grobie Ojca Franciszka


W sobotę 29 sierpnia przybyła do Krościenka, do grobu Założyciela ks. Franciszka Blachnickiego, VII Słowacka Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

fot.  www.kruciata.sk/

Pod przewodnictwem moderatorów krajowych Ruchu ks. Petera Komanickego i Krucjaty ks. Jozefa Heske przyjechało ponad dwieście osób.

fot. A. Rogowska

 

 

fot. www.kruciata.sk

 

fot. A. RogowskaProgram pielgrzymki obejmował: modlitwę uwielbienia na rozpoczęcie w dolnym kościele, katechezę „W mocy Ducha Świętego“, którą głosił ks. Ryszard Nowak, adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Chrystusa Sługi, Drogę krzyżową w Wieczerniku św. Jana Pawła II oraz Mszę Świętą w kościele parafialnym przy grobie sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. (AR)

Więcej informacji o tej pielgrzymce można znaleźć na stronie słowackiej KWC

fot. www.kruciata.sk

 

fot. A. Rogowska

fot. A. Rogowska

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE