Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 18 kwietnia 2017, 23:10    

Słuchaj!

Ukazał się 215. numer "Wieczernika"


215Któż z nas nie miał nigdy wątpliwości czy podjął właściwą decyzję do­konując różnych wyborów, zarówno tych drobnych, nieustannie poja­wiających się każdego dnia jak i tych wielkich, życiowych, od któ­rych zależy nasza przyszłość.

Rozeznawanie – to właśnie z nim próbujemy się zmierzyć w oddanym do rąk czytelników numerze „Wieczernika”. Czy jest to proces czy jakiś moment? Czy właściwego rozeznawania można się nauczyć czy może to wrodzony dar? A może życiowa postawa? A co z sytuacjami gdy „zawala nam się całe życie”? Czy wsłuchując/wczytując się w Słowo Boże możemy mieć pewność, że idzie­my właściwą ścieżką? Czy głos który słyszę to faktycznie Boży głos czy może moje projekcje? Czy Boży plan wobec naszego życia bierze pod uwagę moje wybory i często pokrętne decyzje? Jak odczytywać Boże znaki by nie była to zabawa w ciuciubabkę?

No cóż, autorzy zaproszeni do podzielenia się swoimi przemyśleniami nie pozostawiają wątpliwości: najpierw musisz uwierzyć, że Bóg jest Dobry, od­dać swoje życie Jezusowi i nieustannie odpowiadać na ewangeliczne pytanie skierowane do każdego z nas: „Czy miłujesz mnie więcej?”  To jednak nie wszystko…

Zapraszam do lektury.

Anna Krynicka

———————————————————

„Wieczernik”
http://www.wieczernik.oaza.pl/
http://www.facebook.com/wieczernik.pismo
os. Stare Żegrze 32/5
61-249 Poznań
tel. 61 879 77 69
wieczernik@oaza.pl
zamówienia i prenumerata:
tel. 61 862 53 73
prenumerata@wieczernik.oaza.pl

—————————————————————-

SPIS TREŚCI

Wezwania

Temat numeru

Na drodze ucznia

Z daleka i z bliska

Spotkania

Chwile

Felietony

 • Siódmy aniołW obliczu zagrożenia
 • Dusza mnie pyta – Bo to „zły” ksiądz był
KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

 • Formacyjne
 • Diakonijne
 • Inne

Zaproszenia

 • Centralne
 • Z Diecezji
 • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE