Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 stycznia 2016, 11:14    

Spotkanie odpowiedzialnych DK w Skorzeszycach


W dniach 15-17 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie odpowiedzialnych Domowego Kościoła.

Do Skorzeszyc w diecezji kieleckiej przyjechali członkowie kręgu centralnego, pary diecezjalne, pary odpowiedzialne za kontakty z Domowym Kościołem poza granicami kraju, małżeństwo odpowiedzialne za kręgi w Wiedniu oraz około 20 kapłanów.

 

W spotkaniu uczestniczył także delegat KEP ds. Ruchu Światło-Życie, bp Adam Szal oraz moderator generalny, ks. Marek Sędek. Sobotniej Eucharystii przewodniczył bp kielecki Jan Piotrowski, który w swoim słowie zachęcił do otwarcia się na miłosierdzie. Spotkanie odpowiedzialnych w głównej mierze było poświęcone formacji rekolekcyjnej.

Z okazji kończącego się niebawem Roku Życia Konsekrowanego w spotkaniu wzięła również udział odpowiedzialna główna INMK, Jolanta Szpilarewicz, która podzieliła się osobistym świadectwem powołania oraz ważnymi informacjami o Instytucie Niepokalanej Matki Kościoła.

Czytaj całość tekstu 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE