Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 lutego 2018, 22:21    

Spotkanie z Bogiem


„Spotkanie z Bogiem” – taki będzie temat nowego numeru „Wieczernika” (220). Z Bogiem czyli z kim? Jaki obraz Boga w sobie noszę? Jaki powinien być poprawny obraz Boga? Czy Boga w ogóle da się zrozumieć?

To są pytania może trochę teoretyczne. Ale obok nich pojawią się kwestie bardzo praktyczne – spotkanie  z Bogiem na modlitwie, na Eucharystii, podczas adoracji,  w specjalnych modlitwach. Czy nowenna jest lepsza niż zwykła modlitwa? A nowenna pompejańska jest lepsza niż zwykła nowenna? Jaki jest sens adoracji? Czy modlimy się do Boga Ojca?

O tym wszystkim i nie tylko o tym w 220. numerze „Wieczernika”. Zachęcamy do jego zamawiania. Można to uczynić pisząc na adres prenumerata@wieczernik.oaza.pl, telefonicznie 61 862 53 73 (po południu) lub przez formularz znajdujący się na stronie:
http://www.wieczernik.oaza.pl/zamow_prenumerate

———————————————————

„Wieczernik”
http://www.wieczernik.oaza.pl/
http://www.facebook.com/wieczernik.pismo
os. Stare Żegrze 32/5
61-249 Poznań
tel. 61 879 77 69
wieczernik@oaza.pl
zamówienia i prenumerata:
tel. 61 862 53 73
prenumerata@wieczernik.oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE