Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 25 sierpnia 2015, 00:45    

Stop deprawacji w edukacji


Z początkiem nowego roku szkolnego Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiedziało wprowadzenie zmian w podstawie programowej zajęć Wychowania do życia w rodzinie oraz ogłosiło postulat, aby zajęcia te prowadzone były przez osoby z zewnątrz, czyli z organizacji i grup edukatorów seksualnych, którzy występują w imieniu interesów międzynarodowych korporacji farmaceutycznych i proaborcyjnych.

W lipcu w Warszawie odbyło się spotkanie środowisk prorodzinnych w celu podjęcia wspólnych działań mających na celu ochronę dzieci wzorem innych państw europejskich.

30 sierpnia br. w Warszawie odbędzie się manifestacja pod hasłem: „Stop deprawacji w edukacji”. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 1200 w kościele pw. św. Anny – szczegółowy program i więcej informacji na temat akcji na stronie www.stopdeprawacji.pl.

Centralna Diakonia Społeczna zachęca do wzięcia udziału w tej inicjatywie, aby dać świadectwo Ewangelii życia! Czas na Polskę! Czas na Ruch Światło-Życie!

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE