Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 20 listopada 2017, 12:27    

Studnia dla Pakistanu


Wielkimi krokami zbliża się czas Adwentu i Bożego Narodzenia. Nie tylko w Polsce, ale w każdym zakątku świata, także w Pakistanie. W pakistańskich wioskach to kobiety zaopatrują swoją rodzinę w wodę. Często muszą chodzić po nią nawet po 5 km, gdyż w ich wioskach nie ma ujęć z czystą wodą.

Razem z Joy Foundation, którą prowadzi Yaqoob Sadiq chcemy im pomóc w ich codziennych trudach.

Poznaliśmy Yaqooba w 2010 roku, kiedy przyjechał do Polski, by uczestniczyć w rekolekcjach Mission Oasis w Krościenku. Yaqoob prowadzi fundację, która pomaga lokalnej społeczności w rejonie Toba Tek Singh.

Razem z Joy Foundation chcemy doprowadzić wodę do 5 wiosek, dzięki czemu kobiety nie będą musiały pokonywać codziennie wielu kilometrów, żeby zdobyć wodę, a woda będzie czysta i zdatna do picia. Koszt całej inwestycji to 900 EUR. Z jednej strony to niewiele, a jednak jest to znaczna kwota. Dlatego też zapraszamy do udziału w tym projekcie.

Wpłat można dokonywać na konto:

Stowarzyszenie „Diakonia Ruchu Światło-Życie”
ul. Blachnickiego 2
34-450 Krościenko

Nr konta: 94 1560 1111 2107 0220 1803 0007
Tytuł przelewu: Studnia dla Pakistanu – cele statutowe

Niech to będzie nasze wspólne dzieło!

http://www.joyfoundationpak.org/index.html

https://www.facebook.com/joyfoundationpakistan/

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE