Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 1 lipca 2015, 23:06    

Uroczyste wprowadzenie bp. Adama Wodarczyka do konkatedry św. Jana


25 czerwca 2015 r. był ważnym dniem dla bp. Adama Wodarczyka z Katowic, który decyzją papieża Franciszka został biskupem tytularnym pomezańskim.

– Będąc biskupem pomocniczym archidiecezji katowickiej jako moje zadanie jednocześnie upatruję nosić w swoim sercu tę ziemię i ludzi, którzy tutaj żyją. Będę się za Was modlić, abyście rzeczywiście doświadczali Boga żywego, aby Ewangelia była głoszona z mocą kolejnym pokoleniom – mówił bp Adam Wodarczyk i dodał: – Bł. Dorotę zapraszam i wzywam, by była patronką mojej posługi.

Zobacz całość tekstu

Galeria zdjęć z wydarzenia

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Zobacz

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE