Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 16 stycznia 2015, 09:25    

Vide et crede – zobacz i uwierz


12 stycznia 2015 r. oaza młodzieży przy parafii Chrystusa Króla z Nowogrodu Wołyńskiego na Ukrainie wyruszyła na ewangelizację miasta.

Kilka dni wcześniej młodzież przygotowała drogpwskazy, na których umieściliśmy napisy: „Jezus, Bóg, Cię kocha”, „Jezus Czeka Na Ciebie”.

Oazowa wspólnota podczas dzielenia powiedziała, że było czymś niesamowitym iść ulicami miasta i zwracać uwagę ludzi na Jezusa. Młodzież kierunkowskazami pragnęła pokazać, że Jezus jest wszędzie obecny. Potem nasza wspólnota spotkała się w kościele na osobistej rozmowie z Jezusem. Oddaliśmy w ręce Boga wszystkich ludzi, z którymi dane było nam się spotkać. Adorowaliśmy Jezusa w niezwyczajny sposób. Każda osoba miała możliwość usiąść przed tabernakulum, w którym jest Obecny Pan, i rozmawiać z Nim jak z Przyjacielem.

Na zakończenie dnia odbył się bal, na którym obowiązkowa była kultura osobista. Przejawiała się ona w stroju, mowie i tańcach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia.

s. Marietta Miksa

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE