Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 2 października 2016, 08:40    

W drodze do Ojca!


W dniach 19-25 września odbyła się pierwsza piesza pielgrzymka Ruchu Światło-Życie z Wisły-Jawornika do Krościenka.

19 września 2016r. wyruszyliśmy na niesamowitą przygodę! Dzień wcześniej w naszym Domu Formacyjnym w Wiśle Jaworniku zebrała się grupka siedemnastu odważnych osób, które chciały spędzić tydzień w drodze do Krościenka! W pielgrzymkę udali się członkowie Oaz Młodzieżowych, Oazowych Wspólnot Dorosłych, a także członkowie Domowego Kościoła.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/Na Kopiej Górce dziękowaliśmy Bogu za dar drogi, trudu i modlitwy tego czasu! Tego dnia Eucharystia była dla nas szczególnie wyjątkowa, gdyż sprawowaliśmy ją przy grobie ojca Franciszka Blachnickiego.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/W niedzielny poranek udaliśmy się na Mszę do kaplicy pw. Chrystusa Sługi na Kopiej Górce. Wspólnie z mieszkańcami Kopiej Górki podziękowaliśmy za spędzony czas, za Ruch Światło-Życie oraz prosiliśmy o beatyfikację ojca Franciszka.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/Droga była dla nas szczególnym czasem. Pielgrzymowaliśmy do ojca Franciszka, ale przede wszystkim do Ojca Niebieskiego. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok na szlaku do Krościenka.

Szymon Ciuberek

za: www.katowice.oaza.pl

więcej zdjęć

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE