W drodze do Ojca!

W dniach 19-25 września odbyła się pierwsza piesza pielgrzymka Ruchu Światło-Życie z Wisły-Jawornika do Krościenka.

19 września 2016r. wyruszyliśmy na niesamowitą przygodę! Dzień wcześniej w naszym Domu Formacyjnym w Wiśle Jaworniku zebrała się grupka siedemnastu odważnych osób, które chciały spędzić tydzień w drodze do Krościenka! W pielgrzymkę udali się członkowie Oaz Młodzieżowych, Oazowych Wspólnot Dorosłych, a także członkowie Domowego Kościoła.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/Na Kopiej Górce dziękowaliśmy Bogu za dar drogi, trudu i modlitwy tego czasu! Tego dnia Eucharystia była dla nas szczególnie wyjątkowa, gdyż sprawowaliśmy ją przy grobie ojca Franciszka Blachnickiego.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/W niedzielny poranek udaliśmy się na Mszę do kaplicy pw. Chrystusa Sługi na Kopiej Górce. Wspólnie z mieszkańcami Kopiej Górki podziękowaliśmy za spędzony czas, za Ruch Światło-Życie oraz prosiliśmy o beatyfikację ojca Franciszka.

fot. https://www.facebook.com/dom.formacyjny/Droga była dla nas szczególnym czasem. Pielgrzymowaliśmy do ojca Franciszka, ale przede wszystkim do Ojca Niebieskiego. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok na szlaku do Krościenka.

Szymon Ciuberek

za: www.katowice.oaza.pl

więcej zdjęć