Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 16 kwietnia 2015, 15:59    

W jedności uobecniać Chrystusa w świecie


To nie będzie zwykłe sympozjum, ale (myśląc naszymi kategoriami) wielki dzień wspólnoty osób konsekrowanych. Poza wykładami będą też spotkania w grupach, dyskusje, a nawet międzyzakonne widowisko teatralne. I wiele wspólnej modlitwy.
Każdy jest zaproszony.

http://www.kul.pl/sympozjum-iv-konferencji-przelozonych-wyzszych-zakonow-zenskich-meskich-klauzurowych-i-instytutow-swieckich,art_59757,1429563600,0.html

Wśród imprez towarzyszących znajduje się wystawa Anny Czyż „Dama z aureolą”, prezentująca fotografie zamieszczone w publikacji Wydawnictwa Światło-Życie o tym samym tytule.

http://www.kul.pl/files/1085/public/000_AKTUALNOSCI/Anna_Czyz_-_Dama_z_aureola_-_GALERIA_1-_.pdf

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE