Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 22 maja 2015, 19:30    

W mocy Ducha Świętego


Wraz z początkiem nowego roku formacyjnego prezentujemy teledysk do piosenki roku OŻK 2015, która została stworzona przez Diakonię Muzyczną z Diecezji Radomskiej.

„W mocy Ducha Świętego” – sł. Karolina Swend, muz Otylia Brendel

Po ogłoszeniu wyników konkursu na Piosenkę Roku postanowiliśmy udoskonalić zwycięskie dzieło i ponownie nagrać utwór „W mocy Ducha Świętego”. Dlatego też 9 maja spotkaliśmy się w tym samym składzie w studiu nagraniowym i nagraliśmy jeszcze raz to samo, ale trochę inaczej – wszystkie słabostki, które wyłapaliśmy w pierwszej wersji, zredukowaliśmy i jeszcze profesjonalniej wykonaliśmy nową Piosenkę Roku.

Otylia Brendel

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE