Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 14 lutego 2018, 21:47    

Wielki Post z Namiotem Spotkania

Facebookowa propozycja na okres Wielkiego Postu


Jakie masz plany na Wielki Post?  Nie będziesz jadł słodyczy? A może nie będziesz tyle grać w gry? A co powiesz na rzetelny, codzienny Namiot Spotkania? Chcemy Ci zaproponować codzienne spotkanie ze Słowem Bożym, podejmijmy wspólnie to wyzwanie! 

W taki sposób redaktorzy naszej facebookowej strony zapraszają do wspólnego przeżywania Wielkiego Postu. Codzienne spotkanie ze Słowem Bożym, świadectwa, filmiki to propozycje warte uwagi. Zapraszamy na oficjalny fanpage Ruchu: https://www.facebook.com/oazowy/

>Rozdzierajcie jednak serca wasze, a nie szaty! Nawróćcie się do Pana Boga waszego! On bowiem jest łaskawy, miłosierny, nieskory do gniewu i wielki w łaskawości, a lituje się na widok niedoli<< Jl 2, 13

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE