Wolne miejsca na Triduum Paschalnym

Serdecznie zapraszamy do przeżycia Triduum Paschalnego we wspólnocie rekolekcyjnej. Jest to bardzo ważny etap formacyjny, przyjęty i realizowany w Ruchu Światło-Życie, zarówno w programie deuterokatechumenatu młodzieżowego, studenckiego, dorosłych jak i rodzinnego. Ma on miejsce po oazie II stopnia. Zapraszamy także te osoby, które z różnych powodów do tej pory nie przeżywały jeszcze Triduum w formie rekolekcyjnej.

 

Dom Ruchu Światło-Życie Bystra Podhalańska

archidiecezja krakowska

ul. Wiślna 12/6

31-007 Kraków

DSL@Oaza.Diecezja.Krakow.Pl

tel. 12 628 82 32

brak miejsc dla rodzin

——————————————————————————————————–

Konarzewo k. Poznania

archidiecezja poznańska

informacje i zgłoszenia na stronie Ruchu archidiecezji: zobacz


Ośrodek Ruchu Światło-Życie w Lublinie

ks. Piotr Drozd

Moderator@Lublin.Oaza.Pl

tel. 604 295 127


 

Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy

Agnieszka Brożyna

tel. 691799660
Pawbroz@Gmail.Com


Zamość

Diecezja zamojsko-lubaczowska

Ks. Jarosław Kędra

Jkedra@Poczta.Onet.Pl

tel. 607 096 186


 Porszewice

diecezja łódzka

tel. 42 211 85 00 /w dni robocze

w godzinach: 8:00-16:00/

Recepcja@Uroczyskoporszewice.Pl


Przeczno

diecezja toruńska

Ks. Wacław Dokurno

tel. 606 486 670


Centrum Ewangelizacji Na Ukrainie Gwardijskie

diecezja kamieniecko-podolska (Ukraina)

Ks. Piotr Główka

Xpglowka@Tlen.Pl


66851 Horbach

Niemcy – Speyer

Ks. Ireneusz Kopacz

Kreuzweg 28

D-67316 Carlsberg

Drogocenna.Perla@Oaza.De

kom: +49 160 907 405 47

Brak miejsc dla rodzin