Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 sierpnia 2014, 12:50    

Wolontariat w Kenii


W dniu 14 sierpnia, w święto Maksymiliana Marii Kolbego, rozpoczęły się rekolekcje ONŻ 1 stopnia w Kenii. Zespół prowadzący rekolekcje składa się z kenijskiego ks. Erica i czterech animatorów z Polski: Izy, Judyty, Magdy i Przemka. Chcielibyśmy zapewnić dwudziestu siedmiu uczestnikom kontynuację drogi oazowej po rekolekcjach.

We wrześniu wszyscy wracamy do Polski, dlatego szukamy dwóch osób po formacji podstawowej, z dobrą znajomością języka angielskiego, które przyjadą do Kenii na cztery miesiące lub więcej w celu wspomagania wspólnot, które powinny się utworzyć po przeprowadzonych rekolekcjach. Jeżeli rekolekcje okażą się sukcesem, będzie to znak, aby w przyszłym roku kontynuować to dzieło organizując ONŻ II stopnia w Kenii albo nawet ONŻ 1 i 2 stopnia.

Osoby, które poczują się wezwane do tej misji, prosimy o kontakt z Diakonią Misyjną (judyta.sowa@gmail.com lub misje@oaza.pl). Istnieje możliwość częściowego dofinansowania wyjazdu.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE