Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 25 listopada 2014, 20:24    

Wybieram życie

Rekolekcje dla kapłanów moderatorów Ruchu


Ponad stu księży z kilkunastu diecezji oraz z Ukrainy (Gwardijsk) i z Niemiec (Marianum – Carlsberg) przeżywa w Krościenku w dniach 24-27 listopada br.   swoje rekolekcje.

fot. Dorota Kozyra

W tym roku jest to Oaza Rekolekcyjna Diakonii Życia dla prezbiterów. Cztery dni rekolekcji są poświęcone następującym tematom: Spotkanie, Między mężczyzną a kobietą, Miłować ludzką miłość, Wezwania bioetyczne.

fot. Dorota Kozyra

Organizatorem jest Unia Kapłanów Chrystusa Sługi, a głównymi prowadzącymi są ks. Wojciech Ignasiak moderator UKChS oraz trzy małżeństwa z Centralnej Diakonii Życia: Dorota i Łukasz Kozyrowie, Agata i Krzysztof Jankowiakowie oraz Agnieszka i Aleksander Jarominowie.

fot. Aleksandra Rogowska, Dorota i Łukasz Kozyrowie, odpowiedzialni za Centralną Diakonię Życia

W rekolekcjach pomagają też osoby z diakonii muzycznej i liturgicznej diecezji przemyskiej. Część punktów programu jest przeżywana wspólnie w Krościenku: msza św., nabożeństwa wieczorne, konferencje, natomiast modlitwa liturgiczna, posiłki, spotkania w grupach i konferencje wprowadzające w te spotkania  w trzech oazach średnich: na Kopiej Górce, w domu rekolekcyjnym Domowego Kościoła na Jagiellońskiej oraz w domu rekolekcyjnym w Szczawnicy.

fot. Aleksandra Rogowska

Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku jesiennym rekolekcjom kapłańskim towarzyszy zimowa pogoda.

Aleksandra Rogowska

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE