Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 19 lutego 2018, 21:58    

„Wychowawca wolnych ludzi” – kazania pasyjne


„Wychowawca wolnych ludzi” to temat tegorocznych kazań pasyjnych wygłaszanych podczas nabożeństwa Gorzkich Żali w katedrze elbląskiej. Kazania oparte są na nauczaniu ks. Franciszka Blachnickiego. Podejmują tematy takie jak wolność od alkoholu, pieniędzy, kłamstwa, lenistwa, gniewu, narzekania i plotek aż do wolności od samego siebie.

W elbląskiej katedrze od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu do 2 marca można oglądać wystawę „Wychowawca wolnych ludzi” przedstawiającą życie ks. Franciszka Blachnickiego przygotowaną z okazji 30. rocznicy śmierci ks. Franciszka Blachnickiego. Wystawa została sprowadzona do Elbląga z inicjatywy ordynariusza diecezji elbląskiej bpa Jacka Jezierskiego.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE