Rozmiar tekstu: A A A
reset
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko

  • To event minęło.

Akademia dziennikarstwa

28 czerwca 2017 -> 08:00 - 30 września 2017 -> 17:00

Papieski Wydział Teologiczny

Event Navigation

Kurs jest świetną przestrzenią dla oazowiczów zajmujących się w Ruchu mediami.

Akademia Dziennikarstwa to kurs przygotowujący do podjęcia pracy w mediach. Obejmuje on również praktyczną wiedzę na temat najnowszych form komunikacji takich jak media społecznościowe oraz internetowe wideo. Kurs kierowany jest przede wszystkim do młodzieży, ale zapraszamy każdego, kto zaangażowany jest w tworzenie parafialnych, wspólnotowych czy religijnych czasopism, stron oraz telewizji internetowych. Akademia Dziennikarstwa z pewnością pomoże im podnieść kompetencje i zdobyć nowe umiejętności.

Kurs organizuje Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie i portal Stacja7. Wykładowcami Akademii Dziennikarstwa są specjaliści w dziedzinie mediów, m.in. Krzysztof Ziemiec, Alina Petrowa-Wasilewicz, ks. Krzysztof Pawlina, o. Marek Kotyński, Aneta Liberacka, Szymon Hołownia, ks. Marek Dobrzeniecki, Krzysztof Skórzyński, dr Tomasz Rożek, Jakub Szymczuk, Patrycja Michońska, Małgorzata Ziętkiewicz.

Poza warsztatami medialnymi oraz kreatywnymi w ramach Akademii odbędą się również wykłady teologiczne.

Kurs trwa dwa semestry (10 zjazdów w wybrane soboty), kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu uczelni. Informacje o przedmiotach i terminach zjazdów można znaleźć na stronie http://akademia.stacja7.pl/

Szczegóły

Start:
28 czerwca 2017 -> 08:00
End:
30 września 2017 -> 17:00
Cost:
1000zł
Kategorie:
Website:
http://akademia.stacja7.pl/

Miejsce

Papieski Wydział Teologiczny
Warszawa,
+ Google Map

Zobacz

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE