Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Modlitwy

8 sierpnia 2016 -> 18:00 - 14 sierpnia 2016 -> 14:00

Na rekolekcje w temacie „Diakonia i dary Ducha” dla młodzieży, dorosłych i małżeństw zapraszamy w dniach 8-14 sierpnia 2016 r. do Ośrodka Rekolekcyjnego Braci Kapucynów w Skomielnej Czarnej.

Diakonia modlitwy winna być szczególnie wyczulona na każdy powiew Ducha Bożego. Duch Święty nieustannie wylewa na Kościół swoje dary. Ci, którzy otwierają się na dary i charyzmaty, zarówno te zwyczajne jak i nadzwyczajne, czynią swoją posługę szczególnie skuteczną. Zwłaszcza zaangażowanie w dzieło Nowej Ewangelizacji trudno sobie wyobrazić bez mocy Ducha Świętego, który potwierdza nasze głoszenie znakami mocy. Chociaż charyzmaty, zwłaszcza te nadzwyczajne, budzą czasem wiele emocji i pytań trzeba je przyjmować – jak chce Sobór Watykański II  – z wdzięcznością.

Kolejną XIV Oazę Rekolekcyjną Animatorów Modlitwy (ORAM) chcemy przeżyć pod znakiem otwierania się na Ducha Świętego i jego dary i charyzmaty. Będziemy próbowali również odpowiadać na rodzące się wątpliwości i pytania o posługę darami i o rozeznawanie ich autentyczności.

Rekolekcje poprowadzą br. Waldemar Korba, br. Tomasz Duszyc i Elżbieta Kozyra.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje u p. Elżbiety Kozyry:

kozyra.ela@gmail.com,

tel.600 001 191.

Koszt udziału w rekolekcjach 420 zł od osoby.

Szczegóły

Start:
8 sierpnia 2016 -> 18:00
Koniec:
14 sierpnia 2016 -> 14:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Ośrodek Rekolekcyjny Braci Kapucynów
Skomielna Czarna, + Google Map

Dodaj komentarz