Rozmiar tekstu: A A A
reset
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko

  • To event minęło.

Oaza Rekolekcyjna Diakonii Życia w Dębowcu

11 sierpnia 2017 -> 16:00 - 20 sierpnia 2017 -> 14:00

Event Navigation

logoDZSłuchając słów Papieża Franciszka, wypowiedzianych w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, miejmy odwagę i zdecydujmy się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą nam chodzić po drogach, o jakich nam się nigdy nie śniło, ani nawet o jakich nie pomyśleliśmy. Może właśnie Was Jezus powołuje do służby na rzecz obrony życia (od poczęcia do naturalnej śmierci) oraz rodziny.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń małżeństwa, które przeżyły I stopień Oazy Rodzin oraz młodzież/dorosłych, którzy przeżyli III stopień Oazy Nowego Życia.

Ks. Piotr Róż oraz Małgorzata i Artur Berłowscy

• W czasie rekolekcji poruszymy szereg interesujących i aktualnych tematów dotyczących samoakceptacji, różnic psychicznych między kobietą i mężczyzną, seksualności, obrony życia, więzi rodzinnych, czystości, problemu homoseksualizmu, a także wiele innych.

• Rekolekcje odbędą się w dn. 11–20 sierpnia 2017 r. – trwają 10 dni i wymagają tylko 4 dni urlopu. Mimo to będzie dużo czasu na odnowę duchową i zawiązanie wspólnoty.

• Rekolekcje odbędą się w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu k/ Jasła.

• Więcej informacji o miejscu rekolekcji na stronie: http://centrum.saletyni.pl/

• Dom rekolekcyjny jest na terenie pięknego Sanktuarium Matki Bożej z La Salette. W domu rekolekcyjnym znajduje się kaplica, sala konferencyjna, bawialnia dla dzieci, przytulna kawiarenka oraz winda. Wokół jest dużo miejsca do spacerowania, biegania, grania w piłkę, a okolica jest przepiękna. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem.

Na terenie Sanktuarium znajduje się Kalwaria Dzieci Nienarodzonych w Tarnowcu upamiętniająca dzieci zabite w wyniku aborcji.

• Koszt rekolekcji: 630 zł
– dziecko w wieku 3-15 lat – mniej
– dziecko w wieku 0-3 lat – bezpłatnie

 

Wypełnij formularz zgłoszenia na ORDŻ dla uczestnika 

lub

Lista rezerwowa zgłoszenia na ORDŻ dla małżeństw

Przeczytaj również o Oazie Rekolekcyjnej Diakonii Życia w Kowarach

Szczegóły

Start:
11 sierpnia 2017 -> 16:00
End:
20 sierpnia 2017 -> 14:00
Kategorie:
,

Miejsce

Centrum Pojednania La Salette
38-220 Dębowiec 55, Dębowiec,
+ Google Map

Zobacz

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE