Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie odpowiedzialnych Diakonii Życia

15 października 2016 -> 10:00 - 17:00

logoDZSerdecznie zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych za posługę Diakonii Życia na wspólne spotkanie w dn. 15 października 2016 r.

Odbędzie sie ono w parafii św. Jakuba przy ul. Grójeckiej 38 (przy placu Narutowicza). Początek spotkania o godz. 10.00, zakończenie ok. 17.00.

Spotkanie odpowiedzialnych ma służyć przedstawieniu wizji pracy Diakonii Życia w nadchodzącym roku pracy formacyjnej przebiegającym pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. Podzielimy się też doświadczeniami pracy naszej diakonii w diecezjach oraz posługą na rekolekcjach oazowych i Światowych Dniach Młodzieży, zapoznamy się z bieżącymi zagadnieniami z zakresu posługi DŻ i przekażemy konkretne inspiracje dla dalszego rozwoju.

Jeśli w danej diecezji nie ma Diakonii Życia lub nie ma odpowiedzialnych za nią, prosimy moderatorów diecezjalnych Ruchu lub pary diecezjalne Domowego Kościoła o wydelegowanie osób zainteresowanych posługą w tej diakonii lub też osób, które po powrocie ze spotkania będą mogły przekazać informacje o konkretnych formach posługi naszej diakonii dla Ruchu Światło-Życie.

Odpowiedzialni za DŻ proszą o wcześniejsze zgłoszenie udziału w spotkaniu (do 8 października). Zgłoszenie nie jest warunkiem uczestnictwa w spotkaniu, umożliwi jednak lepsze przygotowanie spotkania.
e-mail: odpowiedzialni.cdz@gmail.com
tel. kom.: 609446355

Dorota i Lukasz Kozyrowie
odpowiedzialni za Centralną Diakonię Życia

Szczegóły

Data:
15 października 2016
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

parafia św. Jakuba
plac Narutowicza
Warszawa,
+ Google Map

Dodaj komentarz