Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 listopada 2016, 19:33    

Wyniki konkursu na film krótkometrażowy promujący dzieło ks. Franciszka Blachnickiego


Konkurs na film krótkometrażowy promujący dzieło ks. Franciszka Blachnickiego został ogłoszony w kwietniu bieżącego roku i trwał od 1 maja do 31 października (przeczytaj więcej). Fundacja „Światło-Życie”, która była organizatorem konkursu, ogłosiła jego wyniki.

Zarząd Fundacji „Światło-Życie” w Katowicach, ul. Różyckiego 8, jako organizator konkursu na film krótkometrażowy promujący dzieło ks. Franciszka Blachnickiego, po zapoznaniu się z opinią i decyzją Jury w składzie: Pan Adam Kraśnicki, Pan Bartłomiej Pulcyn, Pan Adam Turula, postanawia ją zatwierdzić w brzmieniu jak następuje:

 1. Nie przyznawać I miejsca (nagrody głównej)
 2. Przyznać II miejsce i nagrodę w kwocie 3.500 zł twórcom filmu „12.24” Krzysztofowi Łęczyckiemu i ks. Sebastianowi Lewandowskiemu
 3. Przyznać III miejsce i nagrodę w kwocie 1.500 zł Patrykowi Piwnickiemu za film „Z Oazy się nie wyrasta. Do Oazy się dorasta”.
 4. Przyznać dyplomy uczestnictwa i nagrody w kwocie po 500 zł Iwonie i Sebastianowi Pustelnikom za film „Sługa Boży” oraz Marcie Soleckiej za film „Wiara, nadzieja i miłość – ksiądz Franciszek Blachnicki”.

Sposób wręczenia nagród zostanie ogłoszony po ustaleniu tego z Moderatorem Generalnym Ruchu Światło-Życie.

KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

 • Formacyjne
 • Diakonijne
 • Inne

Zaproszenia

 • Centralne
 • Z Diecezji
 • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE