Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 2 lutego 2018, 08:57    

Wyzwania małżeńskie


Jesteście małżonkami, zapewne więc pragniecie, by Wasze małżeństwo rozkwitało, a miłość dojrzewała. Może jesteście na początku wspólnej drogi, a może Wasza miłość trochę się zakurzyła w natłoku codziennych spraw i zmęczenia. Niewykluczone, że oddaliliście się od siebie i czujecie, że stoicie na progu kryzysu lub właśnie go przeżywacie.

Zapraszamy na stronę Wyzwania Małżeńskie, którą na początku roku stworzyli Maja i Wojtek Pietkiewiczowie. Na pewno jest to inicjatywa, którą warto „podać dalej”.

Maja i Wojtek od dwunastu lat są członkami Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, w Archidiecezji Wrocławskiej. Jak sami twierdzą, pragną przekonać każde małżeństwo, jak fantastyczne mogą być randki z własnym małżonkiem. Na tej stronie chcą dzielić się swoimi przemyśleniami co do rozwijania miłości małżeńskiej, dając do tego praktyczne narzędzia i wskazówki.


Co to jest wyzwanie małżeńskie 2018?

Naszą misją jest propagowanie miłości małżeńskiej trwającej całe życie. Z tego pragnienia zrodziła się strona Wyzwanie Małżeńskie. Chcemy zaproponować Wam różnorakie narzędzia i inspiracje będące pomocą w rozwoju Waszej miłości małżeńskiej. Zaczynamy comiesięcznym wyzwaniem małżeńskim 2018. Jednocześnie co tydzień będziemy umieszczać artykuły dotyczące realizacji wyzwania małżeńskiego, ale także szeroko rozumianej tematyki małżeńskiej, m.in. komunikacji w związku, rytuałów w związku, pragnień i potrzeb, seksualności.

Wyzwanie małżeńskie – jak to działa?

Wyzwanie małżeńskie na 2018 rok może stać się motywacją do dobrej małżeńskiej zmiany. Przygotowaliśmy dwanaście zadań. Będą one publikowane na stronie w zakładce WYZWANIA 2018. Ci z Was, którzy pozostawią swój adres e-mail, otrzymają wyzwanie małżeńskie wprost na maila, a dodatkowo będziemy wysyłać Wam też raz na tydzień przypominajkę o wyzwaniu i link do artykułu o tematyce małżeńskiej, powiązanej najczęściej z wyzwaniem na dany miesiąc. Osoby, które maila zostawiać nie chcą, zapraszamy do zaglądania na stronę i zapoznawania się z kolejnymi wyzwaniami i artykułami.

Bez obaw, wyzwania nie będą trudne, nawet ci zniechęceni powinni dać radę. Jeżeli jednak Twój współmałżonek nie chce wziąć udziału w wyzwaniu, spróbuj sam/sama, na tyle ile to możliwe przy określonym zadaniu. Zmiana jednej części równania zawsze prowadzi do zmiany wyniku.

Zaproście znajomych na tę stronę, niech małżeństwa mają się dobrze.

Maja i Wojtek Pietkiewicz

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE