Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 sierpnia 2014, 13:34    

XI Konkurs fotograficzny im. Marcina Miczka


ulotka-konkursfotoCo zabierasz ze sobą jadąc na rekolekcje? Gitarę, książkę… A może zabierzesz aparat fotograficzny? Zrób kilka zdjęć, wyślij, możesz wygrać atrakcyjną nagrodę.

Diakonia Komunikowania Społecznego Archidiecezji Katowickiej organizuje konkurs fotograficzny. To już jego jedenasta edycja. Od 2012 roku konkurs nosi imię Marcina Miczka, jednego z członków Diakonii, pomysłodawcy konkursu. W marcu 2012 roku Marcin zmarł tragicznie w wypadku samochodowym. Nadając konkursowi imię Marcina chcieliśmy upamiętnić Jego pracę na rzecz Diakonii i Ruchu Światło-Życie, Jego zaangażowanie.

W tym roku tematem jest „Radość Ewangelii” pod honorowym patronatem ks. Ryszarda Nowaka – moderatora Ruchu archidiecezji katowickiej.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że wykonane na letnich rekolekcjach oazowych zdjęcia, w formie fotoreportażu lub zdjęcia z krótkimi komentarzami, wyślesz od 15 lipca do 30 września 2014r. na adres konkurs_fotograficzny[małpa]]oaza.pl

Chcemy, byście za pomocą fotografii pokazali, jak piękna, twórcza jest Ewangelia, jaki miała wpływ na czas rekolekcji. Zależy nam, by poprzez zamrożone w kadrze chwile, osoby oglądające i oceniające zdjęcia mogły poczuć atmosferę rekolekcji, spotkać Tego, do którego czas rekolekcji ma prowadzić. Ale też nie zapominamy, że rekolekcje to również czas spotkania drugiego człowieka, pokażcie jak inni uczestnicy Was ubogacają, jacy są piękni, pokażcie nam Boga w drugim człowieku.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie konkursu.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE