Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 1 lutego 2017, 10:35    

XLII Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie

Zaproszenie


ks. M.SędekDrodzy Odpowiedzialni Ruchu Światło-Życie!

Serdecznie zapraszam na 42 Kongregację Odpowiedzialnych do Częstochowy. System
rejestracji delegatów rusza w dniu 2 lutego o godz. 20.00 (jedna część auli o. Kordeckiego) i 9 lutego o godz. 10.00 (druga część auli). Rejestracja miejsc odbywa się poprzez stronę www.kongregacja.oaza.pl

Opłata za udział w Kongregacji wynosi  50 zł. Podobnie jak w ubiegłym roku potwierdzenie rezerwacji wraz z informacją o możliwości zapłaty otrzymają tylko osoby, które znalazły się na listach nadesłanych przez moderatorów diecezjalnych lub wskazane przez nich osoby.

Przypominam, że kongregacja trwa od piątku do niedzieli i zachęcam wszystkich delegatów – odpowiedzialnych do uczestnictwa w całości spotkania.

Wszelkie sprawy związane z rejestracją proszę zgłaszać na adres sekretariatu Moderatora generalnego: sekretariat@oaza.pl

Do zobaczenia na Jasnej Górze

ks. Marek Sędek

Program kongregacji

Plakat o internetowej transmisji na żywo z Kongregacji

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE