Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 stycznia 2015, 08:35    

Zmarł Grzegorz Mroczka


Grzegorz MroczkaW opinii świętości odszedł do Pana Grzegorz Mroczka – wieloletni Animator Ruchu Światło-Życie, posługujący w Archidiecezji Przemyskiej.

Po długich zmaganiach z chorobą 25 stycznia 2015 roku około godziny 2:30 Pan powołał go do siebie.

Dziękujmy Bogu za szczególny dar jego życia i posługi oraz jego świadectwo, które utwierdza nas w przekonaniu, że odszedł do Ojca człowiek święty.

„(…) Nie patrzył na siebie, ale zawsze bardziej interesował się drugim człowiekiem. Siłę czerpał od Jezusa, z Eucharystii, którą kochał całym sercem. (…)” ~ Mariusz Majewski

W radości zmartwychwstania Chrystusa pożegnamy drogiego naszym sercom Animatora Grzegorza Mroczkę w dniu 28 stycznia 2015 (środa), w parafii pw. Św. Sebastiana i Marii Magdaleny w Sarzynie.

O godzinie 1300 rozpoczną się obrzędy wyprowadzenia z domu, a następnie odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia i obrzędy ostatniego pożegnania.

Pragnieniem rodziny jest aby zamiast wieńców i kwiatów złożyć w kościele dobrowolną ofiarę do puszek na cele misyjne.

Posłuchaj: Jak fajnie być blisko Boga

W środowej audycji Jak fajnie być blisko Boga – Piotr Zworski gościł człowieka, który – jak sam mówi – już dawno powinien nie żyć. Grzegorz Mroczka jest po przeszczepie wątroby. Zmaga się z wieloma komplikacjami. Żyje cały czas ze świadomością, że w każdej chwili może odejść do Domu Ojca. Ma 24 lata i olbrzymią miłość do Pana Boga.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE